Apie mane

Geriausi Lietuvoje

Apie TVISKI

TVISKI juvelyrikos e. parduotuvė įkurta 2021m. Šioje elektroninėje parduotuvėje siūlomi modernūs, aukštos kokybės juvelyriniai dirbiniai, kuriuos lengva derinti prie įvairių aprangos stilių. Metalai yra prabuojami ir ženklinami pagal ES taikomus reikalavimus. Dirbama su Lietuvos Prabavimo rūmų išduota licencija.

Visi juvelyriniai dirbiniai TVISKI elektroninėje parduotuvėje gaminami tik iš aukštos kokybės medžiagų. Dirbiniai kuriami bendradarbiaujant tiek su Lietuvos, tiek užsienio tiekėjais. Gaminiams naudojami tik taurieji metalai. Išlaikomas estetikos ir minimalizmo dizainas. Užsakant gaminius su briliantais, jiems bus išduodami Lietuvos Prabavimo rūmų briliantų sertifikatai.

Kuriant juvelyrinius dirbinius kombinuojamos įvairios juvelyrikos technikos – tiek naujausios, tiek laiko patikrintos. Gaminiams kurti pasitelkiamos ir 3D spausdinimo technologijos, siekiant išgauti tikslumą. Taip pat dalis gaminių kuriami rankomis, siekiant, kad jie būtų vienetiniai ir niekada nebūtų identiški. Kiekvieno gaminio gamybai parenkama jam geriausiai pritaikoma technologija.

Apie mane

Esu Vaiva Vaidžiulienė – versli mama. Juvelyrinius dirbinius kuriu savo tris vaikus išleidusi į darželius ar pas močiutes. Juvelyrika į mano gyvenimą atėjo natūraliai: mano vyras juvelyras ir šioje srityje dirba daugiau kaip 15 metų. Pamažu juvelyrikos subtilybių išmokau ir pati. Didelį dėmesį skiriu gaminių ir metalų kokybei. Man svarbu, kad kiekvienas mano sukurtas dirbinys džiugintų ir tarnautų daug metų. Kad galėčiau pasiūlyti gaminį iš visos širdies ir turintį vertę.

Užsakymų pateikimas ir siuntimas

Šiuo metu juvelyrinius dirbinius kuriu namuose. Studijos, kur galėčiau priimti klientus dar neturiu, todėl visi užsakymai priimami online.

Užklausas galite siųsti el. paštu info@tviski.lt Jums patogiu metu, stengiuosi į visas jas atsakyti kuo greičiau. Siunčiu gaminius į visą pasaulį. Į kai kurias šalis siuntimo kainas skaičiuoju atskirai, todėl tokiu atveju reikėtų kreiptis papildomai dėl siuntimo kainos apskaičiavimo.

Dirbu su individualios veiklos pažyma. Sąskaitas galiu išrašyti tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Autorinės teisės saugomos © tviski.lt