Apie mane

Geriausi LietuvojeAtsiėmimo punktas

Apie TVISKI

Juvelyrikos gamybos hobis virtęs darbu. Taip galėčiau apibūdinti TVISKI juvelyrikos atsiradimą. Iš pradžių kartkartėmis pasigamindavau papuošalus sau, ilgainiui tai peraugo į verslą. Elektroninę prekybą pradėjau simboline data, kuomet mano jauniausiai dukrai sukako metai. Tauriuosius metalus visada labiau vertinau už bižuteriją, todėl ir ryžausi dirbi būtent su jais.

Šiai dienai mėgstamiausios mano juvelyrikos technikos yra 3D modeliavimas bei liejimas. Juvelyrinio dirbinio dizainas sukuriamas kompiuteryje, tuomet gaminamas prototipas. Vėliau dirbinys išliejamas iš aukso. Po to dirbinys galutinai apdirbamas, įstatomos akutės, poliruojama. Pagaminus, dirbinys perduodamas Lietuvos prabavimo rūmams.

Tviski el. svetainėje rasite ir pagamintų dirbinių ir užsakomų. Taip pat, kaip ir specialiai sužadėtuvėms ir vestuvėms skirtoje mano el. prekybos svetainėje www.vestuviniaiziedai.lt pateikiamos, tiek pagamintos, tiek gaminamos prekės.

Prie prekių yra patikslinta, kiek laiko truktų pristatymas. Vietoje esančios prekės išsiunčiamos per 1-2d.d., gaminamos 14-20d.d. Tačiau pagal užklausas ir darbo apkrovas terminus tikrai galima derinti. Užsakymų trukmę galite derinti el. paštu info@tviski.lt arba info@vestuviniaiziedai.lt. Esančias vietoje prekes, Šiauliuose galima atsiimti tą pačią darbo dieną.

Bendradarbiauju ir su ilgametes patirtis turinčiais juvelyrais bei juvelyrų ateljė. Juvelyrinių dirbinių gamybai naudoju gryną auksą bei sidabrą ir tik aukštos kokybės priemaišas. Todėl balto aukso dirbiniai yra išskirtinio baltumo. Taip pat sidabro bei aukso dirbinius dengiu rodžiu. Užsiimu juvelyrinių dirbinių gamyba tiek iš savo, tiek iš klientų aukso. Standartiškai dirbiniai gaminami iš 585 prabos aukso, ir 925 sidabro. Pagal pageidavimą galimos ir kitos prabos.

Šiauliuose, sutartu metu, darbo dienomis galima pasimatuoti dalį dirbinių, nustatyti žiedo dydį bei pateikti užsakymus adresu, Žemaitės 62 - juvelyrikos ateljė. Šiuo metu vizitus reikėtų derinti iš anksto, info@tviski.lt

Gaminius probuoju Lietuvos prabavimo rūmuose. Dirbiniams su briliantais išimami sertifikatai. Kadangi dirbu ne tik su verslo liudijimu, bet ir su individualios veiklos pažyma, galiu išrašyti sąskaitas faktūras, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Juvelyrinius dirbinius siunčiu visoje Europoje bei į USA, siuntimo kurjeriu kainos su draudimu, priklausomai nuo tikslaus adreso kaina apie 50Eur. Pristatymas nuo 2 iki 7d.d.

Mano elektroninės parduotuvės

www.tviski.lt bei specializuota e.parduotuvė www.vestuviniaiziedai.lt

Interviu apie www.tviski.lt bei www.vestuviniaiziedai.lt juvelyriką

https://www.youtube.com/watch?v=KKbVt9PSMuY&t=62s

Straipsniai apie www.tviski.lt juvelyriką

Versli Lietuva:

https://www.verslilietuva.lt/sekmes-istorijos/juvelyre-vaiva-vaidziuliene-nepakanka-gero-produkto-reikia-zinoti-kaip-ji-parduoti/

Kodaslt

https://www.kodaslt.com/post/tviski-%C5%A1eimos-simbolikos-%C4%AFprasminimas-juvelyrikoje

 

Autorinės teisės saugomos © tviski.lt