Pirko auksinį žiedą ir supyko. Paslaptys, kurias man pakužda klientai.

Pirko auksinį žiedą ir supyko. Paslaptys, kurias man pakužda klientai.

Dažnai pagaunu save raminant klientus, kai jiems kažkas vyksta ne pagal planą ar tiesiog būna be nuotaikos. Skambučių būna įvairių, kas dirba su klientais – žino. Labai mėgstu stabilumą ir emocijų valdymą. To mokausi ir praktikuoju sąmoningai, nes, prisipažinsiu, mano charakteris temperamento kupinas. Vieną rytą sulaukiau ankstyvo emocingo skambučio. Krenta sužadėtuvių žiedas. Pradėjau galvoti, kieno pirštą ne taip išmatavome, beveik pagavau kliento emocijas. „Ne pas jus pirktas, – patikslino klientė. – Gal galite sutvarkyti, nežinau ką daryti.“ Niekur nesidėsi, pagelbėti žmonėms reikia.

Aišku, vestuvinius žiedus iš karto pasiūliau pirkti pas mane, nes streso tikrai bus mažiau. O ir pirkti iš gamintojo visada apsimoka. Jūsų žiedai pagaminti Lietuvoje, tiksliau Šiauliuose, kaip mėgstu pabrėžti. Be abejo, turiu pasiūlyti ir dirbinių iš Europos fabrikų, bet dabar ne apie tai.

Išgirdau visą istoriją žiedo, kuris jaunai porai sukėlė ne tik aibę džiaugsmo, bet ir pykčio. Istorija paprasta: pirko žiedą, bet nepataikė su dydžiu. Parduotuvė mažinti dydį atsisako. Nei pirmyn, nei atgal. Žiedas įmantrus, pamažinti labai sudėtinga. Išsprendžiau klientų problemą. Taip pat ramiai išklausiau, kokius priekaištus gavo kita juvelyrinė. Visada maloniau mokytis iš svetimų klaidų. Mačiau, koks vestuvinis žiedas tobulai derėtų prie sužadėtuvių žiedo ir puikiai tiktų klientei. Tikiuosi, sugrįš išsirinkti.

Jei norite sužadėtuvių ar vestuvinių žiedų be streso, parašykite info@vestuviniaiziedai.lt

Grįžti į tinklaraštį