Raidės pakabučiai – paslaptingi, šarmingi ir tvarūs

Raidės pakabučiai – paslaptingi, šarmingi ir tvarūs

Stilius – tai drabužių, juvelyrikos ir bendro įvaizdžio vientisumas. Ir dažnas galvoja, kad svarbiausias jo komponentas yra drabužiai. Bet jeigu nori išsiskirti ir būti unikalus, už individualius rūbus teks pakloti nemenką sumą. Tuo tarpu juvelyrika šiuo atžvilgiu kur kas parankesnė. Baigėsi laikai, kai visi vaikšto su tokiais pat papuošalais, dabar iš juvelyrikos norima autentiškumo. Ir vienas iš populiariausių būdų jį susikurti – puoštis pakabučiais raidėmis, kurie būtų ne tik dailus aksesuaras, bet ir turėtų prasmę.

Svarbiausia, kad galima individualizuoti ne tik raides nuo A iki Ž, bet visas detales. Tai gali būti raidė pakabutis iš sidabro. Arba raidė pakabutis iš aukso. Ir tinkamas bet kuriai amžiaus grupei, nes gali būti kabinami tiek ant auksinės grandinėlės solidžiam įvaizdžiui, tiek ant spalvotos virvelės paauglėms ar jaunatviškoms moterims. Be to, įvairių dydžių – ir klasikiniam, ir minimalistiniam stiliams, ir stambių aksesuarų gerbėjoms.

Be to, raidė pakabutis sukuria ir tam tikro paslaptingumo. Juk dažnam kiltų klausimas, ką ji reiškia? Jūsų vardą? Mylimojo vardą? Ypatingą žodį? O štai Holivude net savotiškai madinga nešioti ant kaklo vaiko vardą žyminčią raidę. Tam neatsispyrė tokios garsenybės kaip Gwen Stefani, Courteney Cox, Demi Moore, Halle Berry, Jennifer Lopez, Sandra Bullock ir daugybė kitų mamų. Kone visos šios įžymybės pasisako ir už tvarią madą, todėl galite būti tikri, kad raidės pakabučiai nėra laikina mada, o ilgaamžis ir prasmingas papuošalas. Toks, kuris tiks nešioti sau, bet ir bus ideali dovana vaiko gimimo, krikštynų ar kita ypatinga proga.

Grįžti į tinklaraštį