ziedu gamyba internetu klasikiniai modernus ziedai

Žiedų istorija, dėl kurios teko sudrebėti

Dažnai vestuvininkai užsuka į TVISKI juvelyrikos studiją, žinodami, kad žiedų gamyba trunka. Vis dėlto tai yra nemasinė gamyba, o vienetiniai dirbiniai. Kiekvienas numylėtas ir rankų darbo išpuoselėtas. Tačiau visuomet atsiranda jaunųjų, kurie žiedus perka skubomis iš to, kas jau yra pagaminta ir vitrinoje laukia savo eilės.

Vieną dieną tokia pora užsuko į mano studiją, prieš tai pasiteiravę, ar yra jų norimas modelis vietoje. Užsakė internetu ir ramiai atėjo atsiimti žiedų, tačiau vieno žiedo dydžiui reikėjo korekcijos. Pasiteiravus, kada šventė, sužinojau, kad rytoj 13 val. Kitą dieną nuo pat ryto kantriai laukiau savo vestuvininkų. Jaudulys pradėjo rastis, kai laikrodis išmušė 12 val. Paskambinau pasiteirauti, ar viskas gerai. Absoliučiai ramiu tonu, jaunasis patvirtino, kad taip ruošiamės ir greitu metu atvažiuosime. 12.25 val., jau norėjau skambinti ir sakyti, kad atlėksiu tiesiai į santuokų rūmus nešina žiedais. Tačiau kantriai laukiau ir 12.35 val. į studijos duris pasibeldė būsimasis jaunikis.

Prisipažinsiu, kad būsimų jaunųjų ramybė sužavėjo iki begalybės. Mano asmeninis rekordas ir jaudulio kupinas pusdienis. Žiedus jaunieji atsiėmė likus 20 minučių iki šventės ir neskubomis, kupini šventinės nuotaikos, nužingsniavo santuokų rūmų link. Kurie, laimei, yra vos 500 metrų nuo mano studijos.

Jei teiraujatės ar turiu prekybai jau pagamintų žiedų. Mano atsakymas yra TAIP ir ne tik žiedų. Pasiteirauti galite info@tviski.lt

 

Grįžti į tinklaraštį