Apie

Apie TVISKI

Juvelyrikos gamybos hobis virtęs darbu. Taip galėčiau apibūdinti TVISKI juvelyrikos atsiradimą. Iš pradžių kartkartėmis pasigamindavau papuošalus sau, ilgainiui tai peraugo į verslą. Į šį verslą mane pastūmėjo vyras, kuris yra profesionalus juvelyras. 

Nuo e. parduotuvės iki juvelyrikos studijos Šiauliuose

Elektroninę prekybą pradėjau simboline data, kuomet mano jauniausiai dukrai sukako metai. 3 vaikų auginimas buvo puiki paspirtis persikvalifikuoti ir įgyti techninių žinių juvelyrikos gamyboje. Vaikams ūgtelėjus, Šiauliuose darbai persikėlė į juvelyrikos studiją. 

Kodėl taurieji metalai?

Tauriuosius metalus visada labiau vertinau už bižuteriją, todėl ir ryžausi dirbti būtent su jais. Mėgstu kokybę, tikslumą juvelyrika būtent tai ir atspindi. 

Juvelyrikos technikos

Technologijos ir naujovės, visada traukė ir žavėjo. Ne išimtis ir juvelyrikoje. Šiai dienai mėgstamiausios mano juvelyrikos technikos yra 3D modeliavimas bei liejimas. Juvelyrinio dirbinio dizainas sukuriamas kompiuteryje, tuomet gaminamas prototipas. Vėliau dirbinys išliejamas iš aukso. Po to dirbinys galutinai apdirbamas, įstatomos akutės, poliruojama.

Licencija darbui su juvelyrika. Formalumai. 

Dirbu su Lietuvos prabavimo rūmų licencija bei veiklos pažyma. Galiu išrašyti PVM sąskaitas faktūras, tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Individuali gamyba

Tviski el. svetainėje rasite ir pagamintų dirbinių ir užsakomų. Taip pat užsiimu ir individualios juvelyrikos gamyba. Prieš tai tiksliai suderinus ko pageidaujate ir į kokį biudžetą turime tilpti. 

Mano kitos specializuotos juvelyrikos e. parduotuvės

Taip pat, kaip ir specialiai sužadėtuvėms ir vestuvėms skirtoje mano el. prekybos svetainėje www.vestuviniaiziedai.lt pateikiamos, tiek pagamintos, tiek gaminamos prekės.

Naujai kuriama e. parduotuvė www.suzadetuviuziedas.lt

Iš kur semiuosi patirties ir žinių

Bendradarbiauju ir su ilgametes patirtis turinčiais juvelyrais bei juvelyrų ateljė.

Medžiagos dirbiniams

Juvelyrinių dirbinių gamybai naudoju gryną auksą bei sidabrą ir tik aukštos kokybės priemaišas. Todėl balto aukso dirbiniai yra išskirtinio baltumo.

Taip pat sidabro bei aukso dirbinius dengiu rodžiu. Užsiimu juvelyrinių dirbinių gamyba tiek iš savo, tiek iš klientų aukso. Standartiškai dirbiniai gaminami iš 585 prabos aukso, ir 925 sidabro. Pagal pageidavimą galimos ir kitos prabos.

Kur rasti studiją Šiauliuose

Šiauliuose, sutartu metu, darbo dienomis galima pasimatuoti dalį dirbinių, nustatyti žiedo dydį bei pateikti užsakymus adresu, Žemaitės 62 - juvelyrikos ateljė. Šiuo metu vizitus reikėtų derinti iš anksto, info@tviski.lt

Prekių pristatymas Lietuvoje ir į užsienį

 Vietoje esančios prekės išsiunčiamos per 1-2d.d., gaminamos 14-20d.d. Tačiau pagal užklausas ir darbo apkrovas terminus tikrai galima derinti. Užsakymų trukmę galite derinti el. paštu info@tviski.lt arba info@vestuviniaiziedai.lt.

Esančias vietoje prekes, Šiauliuose galima atsiimti tą pačią darbo dieną.

Juvelyrinius dirbinius siunčiu visoje Europoje bei į USA, siuntimo kurjeriu kainos su draudimu, priklausomai nuo tikslaus adreso kaina apie 100Eur. Pristatymas, (pagaminus prekes) nuo 2 iki 10d.d.

 

Mano interviu apie juvelyriką

https://www.youtube.com/watch?v=KKbVt9PSMuY&t=62s

Straipsniai apie TVISKI

Versli Lietuva:

https://www.verslilietuva.lt/sekmes-istorijos/juvelyre-vaiva-vaidziuliene-nepakanka-gero-produkto-reikia-zinoti-kaip-ji-parduoti/

Kodaslt

https://www.kodaslt.com/post/tviski-%C5%A1eimos-simbolikos-%C4%AFprasminimas-juvelyrikoje